Nasza oferta
1. Oferta dla firm i organizacji:

Jesteś producentem, hurtownikiem lub sprzedawcą żywności?
Posiadasz nadwyżki żywności, której termin ważności jest bliski upłynięcia?
Boisz się, że ta żywność zmarnuje się? Nie martw się!

Możemy odebrać od Ciebie nadwyżki żywności. Pomożemy w ten sposób wielu ludziom w potrzebie. Możemy służyć pomocą poprzez sprawny i terminowy odbiór partii żywności, jak również poprzez promowanie w mediach Państwa życzliwości i ofiarności.

Nasza oferta:
 • odbiór żywności w hurtowych ilościach,
 • pełne rozpoznanie potrzeb lokalnych organizacji charytatywnych i placówek pomocy społecznej,
 • profesjonalnie przygotowany i dyspozycyjny personel,
 • sprawna organizacja, dotrzymywanie terminów.

  Przestrzegamy zasady:
 • lojalności i partnerstwa we współdziałaniu,
 • monitorowania wykorzystania żywności przez beneficjentów.

  Uznajemy wartość darowizny według wyceny darczyńcy. Firmy i osoby przekazujące nam żywność mają możliwość minimalizacji strat, zmniejszenia kosztów utylizacji, magazynowania oraz transportu niehandlowych produktów.

  Bank Żywności daje możliwość potencjalnym darczyńcom w szybki i prosty sposób rozwiązania problemu składowania i przechowywania nadmiernych ilości żywności, która z jakichś powodów nie trafiła do sprzedaży. Przekazanie żywności do Banku gwarantuje szybki i wiarygodny sposób dystrybucji do potrzebujących oraz rzetelność w sposobie rozliczeń z otrzymanej darowizny.

  Każda złotówka trafiająca do Banku Żywności pozwala przekazać najuboższym żywność o wartości 30 złotych!


  2. Informacja o bazie magazynowej:

  Podkarpacki Bank Żywności dysponuje 2 magazynami o łącznej powierzchni ok. 500 m 2 . Są one usytuowane w Rzeszowie i miejscowości Trzciana. Magazyn w Rzeszowie jest podstawową powierzchnią do przechowywania żywności. Jest on profesjonalnie przystosowany i wyposażony w niezbędny sprzęt. Ponadto posiadamy komory chłodnicze, szafy chłodnicze oraz zamrażarki i chłodziarki, dzięki czemu możemy przechowywać artykuły wymagające niskich temperatur. Magazyn w Trzcianie został przekazany nieodpłatnie w dzierżawę przez lokalny samorząd i po wykonaniu niezbędnych prac remontowych będzie stanowić uzupełnienie bazy magazynowej banku.

 • ^ do góry
  aktualności o nas działalność nasza oferta kogo wspieramy wolontariat pead kontakt galeria
  www.StudioGraficzne.com